У мера Ковеля вкрали печатку і пульт від кондиціонера

Дата публікації
Перегляди
1486
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У мера Ковеля вкрали печатку і пульт від кондиціонера

Кіндер просить міліцію розслідувати зникнення речей з його кабінету / Фото: kovelrada.gov.ua

В кабінет мера зайшли місцеві підприємці, які почали вимагати, щоб мер забрав із центру Ковеля так званий "харківський ринок".

Голова виконавчого комітету Ковельської міськради Волинської області Олег Кіндер звернувся до міліції із проханням розслідувати зникнення з його кабінету печатки, мобільного телефону й пульта від кондиціонера.

За словами мера Ковеля, 14 березня до нього в кабінет зайшли місцеві підприємці, які почали вимагати, щоб мер забрав із центру Ковеля так званий "харківський ринок".

"Приїхали харків'яни, підприємці, і вони в нас торгували в центрі міста, їм було дозволено. А наші підприємці проти цього протестували, що їм (харків'янам) надали площу й так далі в дуже вигідному місці", - зазначив представник відділу внутрішньої політики Ковеля.

Після відвідування місцевих підприємців кабінету мера, як затверджує Кіндер, у нього й пропали зазначені вище речі. Харківські ж підприємці вже залишили Ковель.

51-річний Кіндер очолює місто з 11 листопада 2010 року. Крім того, з 2000 року він управляє ковельською міською організацією партії "Батьківщина".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1486
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація