Українці масово кинулися займатись спортом, готуючись до відпусток

Дата публікації
Перегляди
2743
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці масово кинулися займатись спортом, готуючись до відпусток

Українці навесні традиційно згадують про свої фігури

Проте не всі розуміють, яку шкоду здоров'ю можуть завдати форсовані навантаження

З настанням весни кількість українців, які займаються спортом, за оцінками менеджерів фітнес-клубів, різко зростає приблизно на третину.

За словами клієнтів, ця оцінка занижена: менеджери клубів бояться злякати потенційних новачків, насправді відвідувачів спортзалів стає як мінімум вдвічі більше, пише журнал "Фокус".

І далеко не всі відвідувачі розуміють, яку шкоду здоров'ю можуть завдати форсовані навантаження. Лише одиниці перед початком занять звертаються до лікаря та тренера-консультанта. А самодіяльність закінчується плачевно.

Березневий фітнес бум можна легко пояснити: кожен хоче мати гарну фігуру під час відпустки, зазначає видання.

23-річна Ганна Соболєва вже кілька років відвідує фітнес-клуб в центрі Києва і може легко відрізнити "сезонника" від постійного клієнта. "Переважно це дівчата 20-25 років. Вони рідко звертаються до інструкторів – економлять, соромляться або думають, що впораються самі. Після тренування можуть спокійно з'їсти "Снікерс" ,а після ще кількох занять "зав'язати", не витримавши навантажень", - розповідає дівчина.

Більш вперті залишаються, але калічать себе. "Нещодавно якась дівчина просто ходила за мною по п'ятах, повторюючи всі мої вправи. І розтягнула гомілковий м'яз", - сказала Ганна.

Давати поради "сезонникам", які займаються самостійно, лікар Олена Риб'якова не хоче принципово. Каже, що останнім часом й так багато пацієнтів з фітнес-клубів.

"Без консультацій з лікарем і тренером влаштовувати тілу серйозні навантаження не можна категорично. Та й займатись інтенсивно лише кілька місяців – погано для серцевої системи непідготовленої людини. Потрібно хоча б зимою починати, а краще цілий рік підтримувати форму", - каже Олена.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2743
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація