У НАЗК звинуватили Мін'юст у блокуванні перевірки е-декларацій

У відомстві запевнили, що зацікавлені якнайшвидше опрацювати зауваження Міністерства.

Заступник голови Національного агентства із запобігання корупції Руслан Радецький заявив, що Міністерство юстиції заблокувало роботу з перевірки електронних декларацій українських посадовців.

Про це Радецький написав на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що НАЗК досі не отримало зауваження від Мін'юсту щодо порядку перевірки декларацій. Також Радецький заперечує, що ніхто з міністерства не був залучений до розробки проектів цих документів.

За його словами, директор департаменту Мін'юсту був присутній на публічному обговоренні порядку перевірки декларацій, яке відбулося 3 листопада. Заступник голови НАЗК зазначив, що сподівався почути зауваження щодо документу під час цього засідання, а не через два тижні після надіслання проектів до Міністерства юстиції на державну реєстрацію.

"Навряд чи таку позицію Міністерства можна назвати конструктивною, особливо враховуючи важливість документів, про які йде мова, та суспільні очікування від НАЗК в частині перевірки е-декларацій. На жаль, змушені констатувати, що Міністерство юстиції фактично заблокувало роботу НАЗК з перевірки декларацій", - написав Радецький.

У НАЗК запевнили, що зацікавлені якнайшвидше опрацювати зауваження Міністерства юстиції, обговорити їх за участю представників громадськості, експертного середовища та прийняти відповідні рішення на засіданні НАЗК.

Нагадаємо, Міністерство юстиції повернуло Національному агентству з питань запобігання корупції на доопрацювання затверджені цим органом "Порядок проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування" та "Порядок здійснення моніторингу життя особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування". Причиною такого рішення стали численні зауваження до затверджених антикорупційним органом документів.

ВідеоПредставник НАБУ розповів про результати перевірки електронних декларацій депутатів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: