У РФ із бази данних зникла інформація про екс-дружину Путіна

Раніше у базі була інформація про дату народження колишньої дружини російського президента.

Росреестр видалив з бази даних персональну інформацію про Людмилу Олександрівну Очеретну, яка, за інформацією ЗМІ, є колишньою дружиною президента РФ Володимира Путіна.

Раніше у виписці про її петербурзьку квартиру були вказані дата народження, місце народження. Нині залишилися тільки ім'я, прізвище та по батькові.

Нагадаємо, що напередодні російські ЗМІ поширили інформацію про те, що колишня дружина президента РФ Володимира Путіна Людмила після розлучення змінила прізвище. За даними видання, колишня перша леді РФ тепер носить прізвище Очеретна. Ймовірно, вона вийшла заміж за Артура Очеретного, який очолює Центр розвитку міжособистісних комунікацій - організацію, якій протегує колишня дружина президента.

Про розлучення Володимир і Людмила Путіни оголосили в червні 2013 року.

Колишня дружина Путіна змінила прізвище і можливо вийшла заміж

Про зміни в житті колишньої першої леді Росії повідомило видання «Собеседник», а Фонд боротьби з корупцією перевірив і підтвердив дані журналістів. Нове прізвище Людмили Путіної - Очеретна. Це журналісти встановили за довідкою про квартиру Путіних у Петербурзі, яка перейшла у власність жінки з таким іменем. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: