Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії назвали ПАРЄ "далекою від демократії" через "список Савченко"

У РФ вважають, що ПАРЄ не звертає уваги на справи незаконно засуджених росіян в Україні

У Міністерстві закордонних справ РФ звинуватили Парламентську Асамблею Ради Європи у подвійних стандартах через резолюцію "списку Савченко".

Про це на своїй сторінці у Twitter написав уповноважений МЗС Росії з питань прав людини, демократії та верховенства права Констянтин Долгов.

Він зазначив, що ПАРЄ не турбують справи щодо вбивства російських журналістів в Україні та незаконний арешт російських громадян українською стороною.

"А покарання осіб, причетних до неправомірних арештів російських громадян і вбивства російських журналістів на Україні, ПАРЄ не цікавить? Інші пріоритети? Або для цих парламентарів громадяни громадянам не рівня?" - написав він, відзначивши, що це свідчить про "подвійні стандарти" організації.

Нагадаємо, посилити тиск на Росію вимагає Парламентська Асамблея Ради Європи. Там закликають Москву звільнити українців, що утримуються в Росії незаконно. За відповідну резолюцію в ПАРЄ проголосували 21 квітня.

Асамблея рекомендує країнам-членам організації ввести санкції проти списку осіб, що причетні до викрадення і засудження Надії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції