Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РНБО назвали основні завдання Кривоноса

Кривонос вступив на посаду замість Гладковського, якого звинувачують у корупції.

Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос буде займатися активним переозброєнням армії, розвитком військово-технічного співробітництва та співпрацею з НАТО. Про це повідомила прес-служба Ради національної безпеки і оборони України на сторінці у соцмережі Twitter.

"Сергій Кривонос в Апараті РНБО займатиметься активним переозброєнням армії, розвитком військово-технічного співробітництва та співпраці з НАТО, а також координацією підрозділів територіальної оборони", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляло видання ВВС-України, саме такі завдання поклав  на нового заступника секретаря РНБО президент України Петро Порошенко.

Кривонос також прокоментував своє призначення. "Докладу максимум зусиль, щоб унеможливити прояви корупції, мародерства в армії. Ті підлі щури, які намагалися, або намагаються розкрасти армію, впевнений, будуть покарані", - сказав він.

Раніше військовий дав оцінку корупційному скандалу в оборонці. "Якщо це підтвердиться, то за таке треба не тільки руки відрубати, а й ноги. Адже мова йде про втрату іміджу України на світовому рівні, втрату довіри зі сторони партнерів. Але найголовніше - втрату довіри до уряду зі сторони народу. Це бізнес на крові", - вважає Кривонос.

Нагадаємо, 12 березня повідомлялося, що екс-кандидат в президенти полковник Сергій Кривонос, який знявся з виборів на користь Петра Порошенка, призначений заступником Секретаря РНБО України замість звільненого Олега Гладковського.

Раніше президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секратаря Ради національної безпеки і оборони України. 

Це відбулося після резонансної першої частини розслідування щодо корупції в оборонній сфері України, до якої ймовірно причетний сам Гладковський, його син, керівники оборонних підприємств та низка інших осіб. 

ВідеоКривонос став новим заступником секретаря РНБО після скандалу з Гладковським

Заміна фігуранта корупційного скандалу. Заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони Президент Петро Порошенко призначив полковника Сергія Кривоноса. Він - колишній кандидат у президенти, минулого тижня зняв свою кандидатуру і підтримав чинного главу держави.

Кривонос став новим заступником секретаря РНБО після скандалу з Гладковським

Залиште свій коментар

Вибір редакції