У суді над Януковичем знову зміниться адвокат

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суддя зобов’язав надати нового державного захисника.

Оболонський районний суд Києва схвалив рішення про обов’язкове надання підсудному Віктору Януковичу безоплатного державного адвоката. Про це повідомляє Українська правда.

Колегія на чолі з суддею Владиславом Дев'ятком наголосила, що юрист Віктор Овсянников від центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги три рази за день самовільно залишив засідання. "Участь захисника є обов'язковою. Суд зобов'язаний забезпечити право на захист", – пояснили судді.

ВідеоУ Києві мають розпочатися дебати сторін у справі Януковича

Сьогодні в Києві продовжують розгляд справи. Судове ж слідство щодо держзради екс-президента-утікача завершено. Раніше Оболонський суд столиці відмовився слухати усіх свідків захисту - їх заявили аж дві з половиною сотні. Тож тепер мають розпочатися дебати між прокурорами й адвокатами. 

У Києві мають розпочатися дебати сторін у справі Януковича

Після цього колегія вирішила замінити захисника іншим адвокатом, котрий би забезпечив безперервну участь у процесі. Також головуючий суддя Дев'ятко сказав, що суд пропонує новому захиснику "завчасно приступити до ознайомлення з матеріалами". Наступне засідання призначили на 10:00 годину 16 серпня.

Попереднього адвоката Януковичу суд призначив буквально напередодні. За словами головуючого судді, інші захисники підсудного самоусунулися від виконання своїх обов'язків.  Нагадаємо, Януковичу інкримінують три статті Кримінального кодексу України: ст. 111 (державна зрада), ст. 27, ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни); ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки).

Фотогалерея Яценюк прийшов свідчити у справі про держзраду Януковича (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції