У Вашингтоні назвали умови для поліпшення відносин між США та РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представник США зустрівся з главою МЗС РФ 23 листопада.

Перший заступник держсекретаря США Джон Салліван на зустрічі з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим в Нагої пов'язав поліпшення двосторонніх відносин з виконанням Москвою Мінських домовленостей і "відмовою від підриву американських демократичних процесів".

Про це 24 листопада пише DW.

"Заступник держсекретаря Салліван підкреслив на зустрічі з главою МЗС Лавровим, що поліпшення двосторонніх відносин залежить від виконання Москвою положень Мінських домовленостей, а також від того, чи відмовиться вона від спроб підірвати наші демократичні процеси", - йдеться в заяві Державного департаменту США.

Також дипломати обговорили такі теми, як: Сирія, КНДР, співпраця в боротьбі проти тероризму і "питання стратегічної безпеки".

Сенат США розглядає кандидатуру Саллівана на посаду посла США в Росії. Комітет у закордонних справах Верхньої палати Конгресу США вже висловився за призначення Саллівана. Тепер з цього питання повинен проголосувати Сенат у повному складі.

Нагадаємо, раніше глава МЗС України Вадим Пристайко заявив, що у випадку провалу Мінських домовленостей, Україна буде розглядати можливість запрошення міжнародної місії для підтримання миру на Донбасі.

Відео ​​​​​​​"Якщо Мінські домовленості проваляться": Пристайко назвав запасний варіант закінчення війни на Донбасі

В ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua міністр закордонних справ України Вадим Пристайко розповів, що альтернативним варіантом вирішення конфлікту на Донбасі може стати залучення місії ООН з підтримання миру.  

​​​​​​​"Якщо Мінські домовленості проваляться": Пристайко назвав запасний варіант закінчення війни на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції