Україна готує два варіанти документів заради повернення Савченко – ЗМІ

Один із варіантів - обмін Савченко на громадян РФ.

Українські компетентні органи готують документи для РФ про передачу Надії Савченко в Україну для відбування покарання, так і для варіанту її обміну на певних російських громадян.

Про це пише агентство "Інтерфакс-Україна", посилаючись на інформоване джерело, знайоме з ситуацією.

"Міністерство юстиції України готує документи для звернення в Міністерство юстиції РФ з проханням про видачу Савченко для відбування покарання в Україні", - сказав співрозмовник агентства.

За інформацією джерела, другий варіант стосується можливого обміну Савченко на громадян РФ, щодо яких у Києві проходить судовий процес за звинуваченням у скоєння ряду тяжких злочинів на території України.

"Як варіант, це будуть російські спецназівці (бійці ГРУ Генштабу ЗС РФ Євген Єрофеєв і Олександр Александров – ред.), яких зараз судять у Києві", - зазначив він.

Як повідомлялося, 22 березня російський суд прийняв рішення засудити українську летчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення.

4 квітня Савченко остаточно відмовилася оскаржувати вирок російського суду, а російські медики заявили, що стан здоров'я ув'язненої дозволяє її етапувати.

Надія Савченко завтра обіцяє оголосити сухе голодування

Негайно пустити до Надії Савченко українських лікарів вимагає МЗС. Українська бранка завтра обіцяє оголосити сухе голодування, не визнаючи рішення російського суду. Але апеляції на вирок суду вона не подаватиме. Письмову заяву зі своїм рішенням українська льотчиця передала своїм адвокатам. Сьогодні суддівське рішення 22 роки за ґратами набуває чинності. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: