Савченко потрібна Путіну інвалідом, овочем, але живою – адвокат Полозов

Захисники української полонянки кажуть про можливість застосування тортур до Савченко.

Надія Савченко заборонила себе силоміць годувати і вивозити із СІЗО до будь-якого місця, окрім України. Із 6 квітня вона припинить пити воду, а будь-яке застосування до неї сили розцінюватиме як тортури і обіцяє гостру реакцію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свій намір українська полонянка задекларувала в листі, що передала сестрі. Віра провідала Надію в ростовському СІЗО і наразі із невтішними новинами повертається до України.

"Надя дає день, а далі чи врятують її, чи вб'ють – вона не змінить свого рішення. У цій заяві вона пише, що шостого розпочинає сухий страйк. І від мене вона чекає дій. Грубо кажучи, підганяти політиків", - пояснила Віра Савченко.

Марно намагалися переконати льотчицю відтермінувати голодування хоча б на місяць і її адвокати. Тепер вони не відкидають: якщо в найближчі дні українській владі не вдасться домовитися з президентом РФ Володимиром Путіним, він розпорядиться годувати Надію Савченко примусово, аби не дати їй померти.

"Треба розуміти, що за російськими законами, тут її можуть примусово почати годувати – без її відома, без її дозволу. Просто прив'яжуть і будуть крапати фізрозчини, заливати воду, і це буде прирівняно до тортур. Але для Путіна вона потрібна живою. Буде вона інвалідом, овочем – тут мало кого хвилює", - пояснив адвокат Микола Полозов.

Як повідомлялося, 22 березня російський суд ухвалив рішення засудити українську льотчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення.

4 квітня Савченко остаточно відмовилась оскаржувати вирок російського суду, а російські медики заявили, що стан здоров'я бранки дозволяє її етапувати.

ВідеоНадія Савченко заборонила себе силоміць годувати і вивозити із СІЗО будь-куди, окрім України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: