Україна і США підписали меморандум про співпрацю між парламентами

Україна є "форпостом" захисту західної демократії.

Меморандум про двостороннє співробітництво між парламентами України і США підписали голова ВР України Андрій Парубій і спікер Палати представників США Пол Раян.

Про це пише Укрінформ.

"Це важливий документ, який закріпляє співпрацю між нашими парламентами", - заявив Парубій.

"У тексті меморандуму зазначається, що Україна є форпостом захисту західної демократії на тіл російської агресії. Це важливе розуміння й визнання ролі України, яка захищає не тільки свою державність, але й весь вільний світ", - зазначив спікер.

Меморандум детально визначає сфери для міжпарламентського діалогу, в тому числі, в питаннях міжнародної політики, безпеки, торгівлі, промисловості, інновацій, інфраструктури, космосу.

Крім того, документ охоплює питання співпраці в галузях охорони здоров'я, сільського господарства, природних ресурсів, а також інші напрями.

До цього українсько-американська міжпарламентська співпраця засновувалась на меморандумі 1999 року, який сприяв розширенню стратегічних відносин між Україною і США.

Нагадаємо, що раніше Генеральна прокуратура України на Департамент юстиції США забезпечили повернення в Україну понад 500 тисяч доларів США.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

За його словами, ці кошти були розтрачені керівництвом Міністерства юстиції України часів Віктора Януковича. Гроші були виведені з України шляхом укладення фіктивноі угоди про надання послуг з однією з американських фірм.

Залиште свій коментар