Україна та Литва підписали декларацію про стратегічне партнерство

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент України перебуває з робочим візитом у Вільнюсі.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі своїм литовським колегою Гітнасом Нуаседою 27 листопада. В результаті було підписано низку документів про співпрацю між країнами.

Про це повідомили на сайті Офісу президента.

Глави держав підписали декларацію про розвиток стратегічного партнерства між Україною та Литовською Республікою на період з 2020 до 2024 року.

"Це спільна декларація розвитку стратегічного партнерства між Україною та Литовською Республікою, яка містить пріоритети двостороннього діалогу на період 2020 – 2024 років. А отже, можна впевнено сказати, що партнерство України та Литовської Республіки буде ще міцнішим", – зазначив Зеленський.

Окрім цього, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та міністр енергетики Литовської Республіки Жигімантас Вайчюнас підписали Декларацію про наміри щодо взаємного визнання електронної ідентифікації та довірчих послуг для електронних транзакцій між Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством економіки та інновацій Литовської Республіки

Міністр оборони України Андрій Загороднюк та міністр охорони краю Литовської Республіки Раймундас Каробліс підписали декларацію про наміри співробітництва у сфері кібернетичної безпеки.

"Документ передбачає низку заходів, спрямованих на розвиток співпраці у зазначеній сфері для забезпечення відповідного реагування у разі виникнення масштабних національних або міжнародних кіберінцидентів. Сторони також висловили намір створити спільні пункти єдиного контакту для обміну інформацією про кіберзагрози та напади, розробити план спільних навчань", – додали в пресслужбі президента.

Нагадаємо, президенти України та Естонії Володимир Зеленський і Керсті Кальюлайд після зустрічі  26 листопада підписали спільну заяву щодо подальшої співпраці. Зокрема, вони домовились співпрацювати в галузі електронного урядування. Український лідер впродовж 26-27 здійснює візит до прибалтійських країн.

Відео Зеленський розпочав офіційний візит до Литовської Республіки

Кадри офіційної зустрічі вже оприлюднив Офіс президента України. Він сьогодні зустрічається з главою Литви Гітанасом Науседою та спікером парламенту. Зеленський та Науседа головуватимуть на 12 засіданні Ради президентів України та Литовської Республіки. Також глави держав візьмуть участь в роботі Українсько-литовського економічного форуму.  

Зеленський розпочав офіційний візит до Литовської Республіки

Залиште свій коментар

Вибір редакції