Заборгованість за лікарняними сягнула понад 1 млрд гривень - Денісова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами омбудсменки, стабілізаційні кошти Фонду соціального страхування закінчились.

Заборгованість із оплати лікарняних для працівників складає понад 1 мільярд гривень.

Про це повідомила омбудсменка Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook.

Причина - у Фонді соціального страхування немає стабілізаційних грошей на виплати. Денісова закликала голову правління Фонду соціального страхування Володимира Саєнка та міністерку соціальної політики України Юлію Соколовську негайно внести зміни до бюджету Фонду.

Відео Лікарняні та декретні виплати надходитимуть за графіком – очільник Фонду соцстрахування

Учора Фонд соціального страхування приголомшив заявою, що вони призупиняють виплату декретних та лікарняних. Бо вичерпали вже ту суму, що була закладена на рік. Щоправда, сьогодні керівник фонду повідомив, що бере на себе відповідальність і розблоковує ці виплати.   

Лікарняні та декретні виплати надходитимуть за графіком – очільник Фонду соцстрахування

"Із метою поновлення порушених прав громадян на своєчасне і в повному обсязі отримання матеріального забезпечення необхідно терміново провести засідання правління Фонду, на якому розглянути і схвалити проект внесення змін до бюджету Фонду. Схвалений проект подати до Міністерства соціальної політики України для внесення на затвердження Кабінетом міністрів України", - додала вона.

Окрім цього Денісова звернулась до прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, з проханням невідкладно вжити заходів щодо стабілізації фінансового стану Фонду соціального страхування України.

⚡⚡⚡Закликаю голову правління Фонду соціального страхування Володимира Саєнка та Міністра соціальної політики України...

Опубликовано Людмилой Денісовой Среда, 27 ноября 2019 г.

Нагадаємо, 20 листопада Фонд соцстраху призупинив виплату лікарняних та декретних, адже в бюджеті на 2019 рік закладена менша сума коштів від тих, що потрібні тепер. За даними Фонду, від січня 2019 року він профінансував 12,499 млрд грн матеріального забезпечення. 

Наступного дня Фонд відзвітував, що починає виплати під особисту відповідальність, оскільки, за законом, має їх припинити. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції