Українська "Попелюшка" розповіла про життя з сином Каддафі

Дата публікації
Перегляди
4927
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українська "Попелюшка" розповіла про життя з сином Каддафі

Про кохання тепер нагадує лише закордонний паспорт з візами арабською в'яззю

Надія не пам'ятає, чи справді Сейф зіштовхнув її з вікна під час сварки.

Українка Надія Боднар, якій так і не судилося стати дружиною сина Каддафі і невісткою полковника, розповіла ТСН про ті два роки, коли вона жила в Триполі.

Хоча казки про Попелюшку на близькосхідний лад не вийшло, але жінка не жалкує та розповідає лише хороше.

Надя познайомилася з 33-річним Сейфом аль-Ісламом у 2005 році на презентації годинників.

Сейф засипав Надю квітами, писав ніжні sms та дзвонив. "Моєму его, знаєте, якось лестило чи що, що все-таки шейх, всі дівчата мріють бути Попелюшками", - поділилася Надя.

Заради нового кохання вона покинула свого нареченого та переїхала до Лівії. У двоповерховому маєтку родини Каддафі не було жодного натяку на нашумілу розкіш, зазначає дівчина.

"Ніяких там золотих унітазів і тому подібних принад у них не було, ну єдине, що прислуга", - розповіла Надя.

Надя і сама не цуралася хатньої роботи - іноді мила підлогу в будинку, готувала та прасувала чоловікові сорочки. Каже, так сильно кохала його, що все було їй в радість.

У Лівії Надя працювала стилістом на заснованому Сейфом телеканалі, а зароблені гроші відправляла мамі. Дівчина стала свідком вирішення державних справ – Сейф зустрічався з високопосадовцями просто вдома.

З чоловіком Надя об'їхала півсвіту, проте освідчення так і не дочекалася. Були лише проведені релігійні церемонії - традиційне весілля, як дізналася пізніше Надія.

Свого свекра - могутнього диктатора Муаммара Каддафі – Надя бачила тільки здалеку. Свого свекра - могутнього диктатора – Надя бачила тільки здалеку. "Мене не підводили, не представляли ні Муаммару Каддафі, ні мамі Сейфа - Софії, але тим не менше вони знали про мою присутність", - розповіла Надія.

Надя вивчила англійську й арабську мови і почала висловлювати свою думку про події та оточення чоловіка, який, каже дівчина, щиро любив свою країну. А підлеглі зухвало обкрадали його.

Саме її довгий язик, впевнена дівчина, і став причиною розриву. Оточення звинуватило її у зраді Сейфа. Після чергової суперечки з ним Надя ледь не загинула, впавши з 4-го поверху.

"Щоб він мене бив, щоб він мене штовхав, я такого не пам'ятаю. Ну як би це на його совісті. Може він мене зіштовхнув, може я сама, може у мене була спроба якогось суїциду. Я не знаю, тому що втрата там амнезія певна", - запевнила Надія.

Майже 2 місяці Надя була в комі в австрійській клініці, лікування в якій коштувало Сейфу майже сто тисяч євро. Та коли дівчина одужала, чоловік її не прийняв.

"Він мені намагався там щось розповісти щодо того, що я попсувала йому імідж і репутацію в Європі, і що тато йому в принципі заборонив зі мною спілкуватися", - нарікає Надія.

У 2007 році Надя повернулася до Москви. За два роки народила дитину від турецького бізнесмена, але заміж так і не вийшла. А нещодавно повернулася до мами у маленький будиночок у Щебетівці.

На пам'ять про лівійське кохання залишився лише закордонний паспорт з візами арабською в'яззю та спогади - як обстріляли її автівку, як у літака не вийшло шасі, як через жорстку посадку в неї стався викидень їхньої із Сейфом дитини.

Казка не склалася, та Попелюшка запевняє, що нині вдома вона щасливіша, ніж там, із принцом.

Нагадаємо, Сейф аль-Іслам був заарештований 19 листопада на півдні Лівії. Міжнародний кримінальний суд в Гаазі, який звинувачує його в злочинах проти людяності, попросив Тріполі видати йому сина екс-лідера Джамахірії. Однак лівійська влада заявила, що його мають судити на батьківщині.

Батько Сейфа Муаммар Каддафі був убитий в Сирті 20 жовтня.

Читайте також:

Азаров похизувався, як "послав" Каддафі

Українська дружина сина Каддафі: він дуже довірливий і боїться бруду

Український хірург готовий відрізати сину Каддафі пальці, але йому не дають

Син Каддафі хотів відкупитися від повстанців за 2 мільярди доларів

Українка могла стати дружиною сина Каддафі

Українка могла стати дружиною сина Каддафі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4927
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація