В АП стверджують, що планували звільнити Саакашвілі ще влітку

Але звільнення відклалося через певні домовленості.

Очільника Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі, який подав у відставку, планували звільнити ще влітку.

Про це з посиланням на Адміністрацію президента України Петра Порошенка повідомляє Громадське.

"Відставка готувалась влітку, але під час особистої зустрічі Саакашвілі і президента були досягнуті домовленості, що це відкладається за особистим зобов'язанням Саакашвілі виконати ряд вимог", — повідомили в АП. 

Зокрема, йшлось про будівництво траси Одеси —  Рені, запуск "єдиного вікна" на Одещині тощо. "Але нічого не було виконано. Саакашвілі просто зіграв на випередження, щоб це виглядало красивіше, сам пішов, а не відставили" — заявили в АП.

Указ про звільнення Саакашвілі з посади очільника Одеської ОДА буде готовий в середу, коли президент повернеться з відрядження у Словаччину.

"Деталі про незадоволення роботою теж будуть" — резюмували в АП.

Нагадаємо, що 7 листопада Саакашвілі оголосив про свою відставку. Він наголосив, що президент України Петро Порошенко не дотримується своїх обіцянок, а Адміністрація президента просуває на місця голів районних адміністрацій старих корупціонерів. Саакашвілі не збирається їхати з Одеси через "свої справи".

Президент України Петро Порошенко підпише відставку очільника Одещини Міхеіла Саакашвілі, якщо відповідне подання надійде від Кабміну.

Кабінет міністрів готовий узгодити заяву про відставку голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі. Документи з заявою про відставку ще не надійшли до Кабінету міністрів. Коли вони надійдуть, і якщо Міхеїл Саакашвілі не передумає, то уряд готовий дати своє погодження, однак рішення про звільнення з посади голови обласної державної адміністрації є прерогативою президента.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: