В МЗС взялися за подолання нерівності в українській дипломатії

В МЗС взялися за подолання нерівності в українській дипломатії

pixabay.com

Для цього зовнішньополітичне відомство спільно з ООН Жінки і посольством Швеції в Україні презентували результати аудиту забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у системі органів дипломатичної служби.

У МЗС створили комісію гендерної рівності для того, щоб подолати нерівність в українській дипломатії. Для цього зовнішньополітичне відомство спільно з ООН Жінки і посольством Швеції в Україні презентували результати аудиту забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у системі органів дипломатичної служби

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що чоловіки та жінки на дипломатичній службі повинні мати рівні права та можливості, і що це один із його пріоритетів як міністра. За словами міністра, він ставить за мету посилення лідерства жінок у дипломатії, розширення участі дипломаток у процесі ухвалення рішень на всіх рівнях.

Напередодні міністр підписав наказ про створення комісії гендерної рівності, завданням якої буде розробка та впровадження цілісної стратегії з подолання нерівності в українській дипломатії. Стратегія буде спиратися на висновки аудиту, проведеного за сприяння ООН Жінки.

Раніше повідомлялося, що Держстат оприлюднив нові дані по середніх зарплатах чоловіків та жінок. Середньомісячна зарплата жінок - близько 10 тисяч гривень, і це на чверть менше, ніж зарплата чоловіків. Вони в середньому за місяць отримують майже 13 тисяч гривень.

Наступна публікація