За один крок. Єврокомісія рекомендувала ввести безвізовий режим з Україною

Рішення підтримали лідери країн Євросоюзу.

Євросоюз схвалив програму виконання Україною візової лібералізації.

Сьогодні, в Брюсселі Єврокомісія остаточно схвалила позитивний звіт відносно виконуваного Україною Плану дій до лібералізації візового режиму з ЄС. Про це йдеться у звіті Єврокомісії, передає Інтерфакс Україна.

"На основі цієї оцінки та виконання зобов'язань, а також враховуючи результати постійного моніторингу та звітності, який здійснювався з моменту запуску діалогу про лібералізацію візового режиму між Україною та ЄС у жовтні 2008 року, Комісія вважає, що Україна виконує всі критерії, встановлені в чотирьох блоках другого етапу Плану дій щодо лібералізації візового режиму ", - повідомляється у звіті ЄК.

Також, у документі сказано, що вже на початку 2016 року, ЄК внесе пропозицію відносно змін в Регламент ЄС. 

Варто нагадати, що для візової лібералізації Україні необхідно було прийняти ряд законів. Зокрема, про депортацію мігрантів, конфіскацію майна корупціонерів, записаного на третіх осіб, та на себе, закон, який передбачає створення державного бюро розслідувань, закон, який дає дозвіл на арешт майна, закон про заборону дискримінації секс-меншин на роботі.

Також Верховна Рада проголосувала за створення Агентства з повернення і управління активами, нажитими незаконним шляхом і за створення Антикорупційного бюро.

Президент Європейського Союзу Дональд Туск також зазначив, що "Україна зробила великий прогрес протягом минулого місяця на шляху до лібералізації візового режиму, що в свою чергу призведе до цієї лібералізації так скоро, як тільки це буде можливо".

Слід зазначити, у разі схвалення програми виконаних вимог, Україна зможе отримати безвізовий режим вже через три-чотири місяці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: