В українському Кабміні стане на одного міністра менше

Урядовці планують скоротити посаду міністра Кабінету міністрів.

Український уряд планує скасувати посаду міністра Кабінету міністрів. Таку заяву зробив прем'єр Арсеній Яценюк, повідомляє Українська правда.

За словами глави Кабміну, це спростить функціонування всієї установи.

"Після реформи не буде у нас такої посади, а тільки державний секретар, а також секретар уряду буде зовсім іншим, як сьогодні, що ми вже скоро зможемо позбутися усіх цих паперових носіїв, цієї макулатури", - сказав Яценюк.

Прем'єр також зауважив, що в уряді перестануть друкувати на папері порядок денний засідання Кабміну.

"Ми можемо. Вже більше, як півроку ми розсилаємо порядок денний і всі матеріали до засідання уряду виключно в електронному варіанті. Тобто міністри, якщо хочуть друкувати, вони друкують. В принципі, така можливість уже є і функціонує півроку", - зазначила у свою чергу міністр Кабінету міністрів Ганна Онищенко.

"З наступного засідання, дорогі друзі, перестаємо переводити папір на макулатуру", - наголосив Яценюк.

Також сьогодні Кабінет міністрів затвердив програму діяльності уряду на 2016 рік. За неї міністри проголосували одностайно.

А керівник Кабміну доручив терміново оголосити конкурси з відбору керівників найбільших 50 державних компаній. Яценюк наголосив, що нинішні політики та урядовці не мають керувати державними підприємствами.

Кабмин 03.01. исправленный

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: