Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Європейському Союзі не існує втоми від України - Могеріні

Вона перебуває із робочим візитом у Києві.

Віце-президент Єврокомісії – високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Могеріні заявила, що в Європейському Союзі не існує втоми від України і від питання Донбасу зокрема.

Про це вона сказала у Києві, де перебуває із робочим візитом.

"Не бачу втоми в ЄС. Вважаю, що одностайне рішення ЄС подовжити санкції, а також рішення щодо фінансової допомоги підтверджують це. Тим більше, що ми бачимо результати. І цих результатів вимагають люди", - сказала Могеріні.

"Ми також не втомилися від роботи щодо імплементації Мінських угод. Очевидно, є певна фрустрація через відсутність прогресу, але ми налаштовані робити ще більше", - підкреслила вона.

За її словами, також продовжується обговорення питання миротворчої місії ООН на Донбасі та умови фінансової допомоги. "Звичайно, елементи, які мали місце в попередніх пакетах допомоги можуть бути релевантними для майбутніх. Ми плануємо, що перший транш відбудеться до кінця цього року. Ми приділяємо велику увагу антикорупційним крокам в Україні", - сказала Могеріні.

могеріні
Сайт президента України
Федеріка Могеріні в Києві

"І не існує втоми від України в Європейському Союзі. Сьогодні у нас візит віце-президента Європейської Комісії. Ми погодилися щодо подовження санкцій проти Росії на підтримку територіальної цілісності і незалежності України", - своєю чергою зазначив президент України Петро Порошенко.

За його словами, також домовлено про  підвищення гуманітарної допомоги для переміщених осіб, та консультативної допомоги у різних секторах, зокрема енергоефективності, боротьбі з корупцією.

"Це відносно того, наскільки високо залишається Україна серед пріоритетів Європейського Союзу. Ми дуже раді, що такий рівень солідарності з Україною існує, така єдність по відношенню до України щодо безпеки України. Бо йдеться і про безпеку Євросоюзу", - сказав Порошенко.

Раніше повідомлялося, що Рада Європейського Союзу підтримала подовження санкцій за порушення суверенітету та територіальної цілісності України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції