"Відчула себе Ані Лорак". Дівчина нардепа Лещенка зажурилась, що не летить до Москви

Топольська назвала відмову від виступу у російській столиці компромісом.

Діджей Анастасія Топольська, яка нещодавно придбала квартиру разом зі своїм коханим нардепом Сергієм Лещенком, відмовилась від виступу у Москві. Про це Топольська написала у своєму Facebook.

Діджей зазначила, що мала бути на дні народження "близької за духом людини" та виступити на сцені дуже важливої для неї події. Однак, виступ скасовано. Топольська також зазначила, що виросла у Москві, там живе її батько. Такий свій крок дівчина депутата назвала компромісом.

"В якийсь момент я відчула себе Ані Лорак і посміялася про себе. Це досить кумедно, але й сумно. Вимогливість людей і наслідки популярності, а так само стосунки з чоловіком, якому дихнути не дають без нагляду, загартовують і тренують мене в самому кращому вигляді", - пише Топольська.

Втім, діджей зазначила, що в цілому радіє змінам у своєму житті.

"Мені цікаво спостерігати за новою стороною, в напрямку якої мене несе мій життєвий потік. Досі я жила виключно світом музики, домівкою та Уляною. І мені цього було достатньо, я не відчувала збитку в тому, що не знала нічого за межами цього", - резюмує дівчина.

Зазначимо, що востаннє про візит до російської столиці Топольська писала у липні поточного року.

Нещодавно нардеп Сергій Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. У Мережі опублікували копію відомості з держреєстру майнових прав на нерухоме майно, в якій зазначено, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метра в серпні цього року.

У свою чергу, політик пояснив, що квартира була куплена за частину заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули і гроші його коханої – Анастасії Топольської. Лещенко заявив, що у 2013-2014 роках він задекларував доход у сумі понад 100 тисяч доларів.

ВідеоЛещенко розповів, де взяв кошти на придбання дорогих апартаментів

Залиште свій коментар

Наступна публікація