Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вирок російським ГРУвцям оголосять 18 квітня

Держобвинувачення вимагає ув'язнити їх на 15 років.

Вирок для російських ГРУвців Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва буде оголошено 18 квітня.

Як повідомляє УНІАН, суд завершив розгляд кримінального провадження проти російських спецпризначенців Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва, оголошення вироку очікується у понеділок, 18 квітня, орієнтовно після 14.00.

Сьогодні, 15 квітня, у Голосіївському райсуді столиці провели останні стадії судового слідства — дебати та надання останнього слова обвинувачуваним. Після цього суд видалився до кімнати для нарад для ухвалення вироку.

Під час  судових дебатів захисники росіян Валентин Рибін та Оксана Соколовська попросили суд повністю виправдати своїх підзахисних, оскільки вони вважають, що їхні клієнти не скоювали жодного злочину із висунутих прокуратурою, і що їхня провина не доведена за жодним з пунктів обвинувачень.

Зокрема, Соколовська висловила думку, що Александров та Єрофєєв є військовополоненими і, виходячи лише з цього, не можуть переслідуватися за злочини, інкриміновані прокуратурою, навіть якщо вони їх скоювали.

Водночас Рибін заявив, що прокурори під час судового процесу не довели, що гвинтівка "Винторез" належить Александрову або Єрофєєву, і що вони стріляли з неї по українських військовослужбовцях.

Єрофєєв в останньому слові заявив, що судовий процес над ними провели для того, щоб отримати "максимальний резонанс, і він потрібен був тим особам, які хотіли добитися якихось певних намірів, щоб отримати резонанс та піар у країні і в світі".

Після виголошення останнього слова він заявив, що вважає себе невинуватим.

Своєю чергою, Александров сказав, що вважає політичним судовий процес над ними.

"Вважаю себе невинуватим та мою провину недоведеною", - заявив Александров.

Раніше сьогодні під час судових дебатів у Голосіївському райсуді Києва вони відмовилися від усіх свідчень, які давали під час досудового слідства і попросили суд повністю їх виправдати.

Як відомо, державне обвинувачення вимагає покарати Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва, ув'язнивши їх строком на 15 років

Залиште свій коментар

Вибір редакції