Вища рада юстиції не проти того, щоб Тимошено до суду принесли на носилках

Дата публікації
Перегляди
1608
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вища рада юстиції не проти того, щоб Тимошено до суду принесли на носилках

Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Голова Вищої ради юстиції заявив, що його інстанція "не може втручатися у здійснення правосуддя".

Глава Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко допускає доставлення підсудних у залу суду в лежачому стані за наявності такої потреби.

Так він прокоментував події в Апеляційному суді Києва, де розглядають скаргу Юлії Тимошенко на вирок у справі щодо газових контрактів.

"У мене в моїй практиці були такі випадки, коли людина, попри те, що вона є інвалід, хвора, ще якісь підстави, що вона не мала можливості вільно пересуватися", - розповів він.

Також Колесниченко зазначив, що були такі випадки, коли підсудні симулювали стан здоров'я. "До зали судового засідання привозили і у візках. Ну, на носилках - ні. Але таке було", - сказав він.

"Згадайте, Іван Дем'янюк, якого судили у Німеччині, який скоїв злочини проти людства, засуджений. Його постійно у візку привозили, і він слухав", - зазначив глава Вищої ради юстиції.

При цьому він додав, що "єдине, щоб людині не завдавати страждання, щоб вона могла усвідомлювати, про що йде мова і сама бажала прийняти участь у розгляді цієї справи. Ось найголовніший критерій".

На запитання, чи може Вища рада юстиції зібратися для обговорення ситуації, що склалася з розглядом скарги Тимошенко, Колесниченко наголосив, що "Вища рада юстиції не може втручатися у здійснення правосуддя".

Нагадаємо, у вівторок, 20 грудня, Апеляційний суд Києва вчергове розглядав справу Тимошенко без її участі. Судді вирішили, що екс-прем'єр недостатньо поривалася на засідання.

Читайте також:

Суд відмовив у відводі судді, яка оголосила болячки Тимошенко

Тимошенко не обов'язково заносити до суду вперед ногами - тюремники

Тимошенко пропонує об'єднатися опозиції навколо Ліни Костенко

Судді не захотіли слухати тюремних медиків Тимошенко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1608
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація