Восени запланована масштабна медійна кампанія проти НАБУ - Ситник

Єдиний шанс для НАБУ вижити за таких умов – це відкритість, вважає він.

Глава Національного антикорупційного бюро Артем Ситник очікує на спроби дискредитувати його відомство у ЗМІ в найближчі місяці.

Про це він заявив  "Українській правді".

"У мене є інформація, і не тільки від громадських активістів, про те, що на осінь запланована масштабна медійна кампанія проти НАБУ", – розповів Ситник і додав, що НАБУ цього не боїться і продовжить працювати у рамках закону.

"Єдиний шанс для НАБУ вижити за таких умов – це відкритість, чесність і найголовніше – дії в межах правового поля. Якщо ми, не дай Боже, вийдемо хоча б на півкроку за межі правового поля, цим неодмінно скористаються наші опоненти. Ми це чітко розуміємо, це є наша єдина зброя, оскільки проти нас працює ціла армія медіаресурсів, підконтрольних тим людям, які хочуть зберегти свій вплив на прокурорів", – сказав Ситник.

Також директор НАБУ зазначив, що його відомство наразі веде понад 200 справ, 25 вже скеровано до суду.

"Ми зараз повернули в державу по наших справах більше 50 мільйонів гривень. Це – тільки початок; прокуратура не повертала такі суми по кримінальних провадженнях", – заявив він.

ВідеоГПУ проти НАБУ: набирає оборотів конфлікт між двома силовими структурами

Нагадаємо, 12 серпня слідчі Генеральної прокуратури виявили стаціонарний пост спостереження, який здійснював знімання інформації про дії працівників прокуратури. Прибулі на місце події співробітники НАБУ спробували звільнити затриманих працівниками ГПУ людей, внаслідок чого стався конфлікт. У Національному антикорупційному бюро України назвали сутичку із співробітниками Генпрокуратури "позаштатною робочою ситуацією".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: