Єльченко офіційно очолив Посольство України в США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Передавання вірчих грамот відбулося в Білому домі.

6 січня новий посол України у США Володимир Єльченко вручив вірчі грамоти президенту США Дональду Трампу.

Офіційна церемонія відбулася в Овальному кабінеті Білого дому. Відтак Єльченко відтепер офіційно очолює українське дипломатичне представництво у США. Про це повідомляє "Голос Америки".

"Це честь для мене представляти Україну у Сполучених Штатах Америки, які завжди непохитні у підтримці нашої незалежності. Українці ніколи цього не забудуть. Наше стратегічне партнерство буде зростати на користь обом націям", - написав Єльченко у Twitter.

Credentials_Вручення вірчих грамот

Ambassador of Ukraine to the U.S. Volodymyr Yelchenko on Twitter: "Presented my credentials from ⁦President of Ukraine Volodymyr Zelenskyy to ⁦President of the United States Donald Trump today. Honored to represent Ukraine in the U.S. which always stood firmly in support of our independence. Ukrainians will never forget this. Our strategic partnership to be enhanced for benefit of both nations". _____________ Сьогодні Посол України в США Володимир Єльченко вручив вірчі грамоти Президенту США Дональду Трампу. "Це честь для мене представляти Україну у Сполучених Штатах Америки, які завжди непохитні у підтримці нашої незалежності. Українці ніколи цього не забудуть. Наше стратегічне партнерство буде зростати на користь обом націям", - написав Посол у Твіттері.

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Понеділок, 6 січня 2020 р.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський призначив Єльченка новим послом у Сполучених Штатах 18 грудня. Іншим указом глава держави звільнив Єльченка з посади постійного представника України в ООН, а також за сумісництвом посла в Ямайці. На його місце було призначено заступника міністра закордонних справ Сергія Кислицю.

Увечері 20 грудня Зеленський зустрівся з Єльченком. Сторони обговорили перспективи подальшого розвитку відносин між Україною та США. Згідно із оприлюдненою інформацією на сайті президента, серед інших питань сторони обговорили, зокрема, важливість збільшення американських інвестицій в українську економіку.

Відео Українське посольство в США очолить 60-річний Володимир Єльченко

Його кандидатуру вже погодили Сполучені Штати. Донині Єльченко керував українською місією при ООН. На дипломатичній службі він вже 40 років. До роботи у США працював як на теренах Європи, так й у Росії. В ООН Єльченка найімовірніше замінить нинішній заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця.  

Українське посольство в США очолить 60-річний Володимир Єльченко

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції