Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єврокомісія оприлюднила вимоги до України для збереження безвізу

Ключовими вимогами є антикорупційні реформи, а також посилення боротьби зі злочинністю.

Європейська комісія представила звіт про механізм призупинення візового режиму з вимогами до України.

Відповідний звіт оприлюднено на сайті ЄК.

Головними вимогами європейських політиків до України, як і раніше, є забезпечення проведення антикорупційних реформ, зокрема, шляхом створення Антикорупційного суду.

До того ж у Єврокомісії вимагають терміново відновити авторитет НАЗК, створити ефективну систему верифікації електронних декларацій та скасувати електронне декларування антикорупційних активістів.

Ще однією вимогою ЄК є посилення співпраці з європейськими установами для запобігання ризикам нерегулярної міграції, проведення інформаційних кампаній про обов’язки та права в рамках безвізового режиму, а також посилення боротьби з організованою злочинністю, зокрема шляхом збільшення фінансування Нацполіції.

"Україна все ще залишається транзитною країною для різних незаконних дій, у тому числі, поширення героїну кавказьким маршрутом. Організовані злочинні угруповання з України беруть участь у акцизному шахрайстві, зокрема, виробництві та контрабанді товарів, тютюнових виробів до ЄС. Україна є потенційним джерелом незаконного обігу зброї в ЄС", - вважають у Європі.

Нагадаємо, раніше очільник МЗС України Павло Клімкін пообіцяв українцям безвізовий в’їзд до 100 країн світу протягом двох років. За його словами, наразі йдуть переговори щодо безвізу або спрощення з понад 20 країнами.
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції