Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З сайту Європарламенту зникла дата розгляду безвізу для України

Раніше на сайті 3 квітня було орієнтовною датою розгляду питання безвізового режиму для України.

З сайту Європарламенту прибрали дату розгляду питання про безвізовий режим для України.

Про це пише Espreso.

Йдеться про те, що з реєстраційної картки відповідного законопроекту на сайті Європарламенту прибрали розділ "Прогнози", в якому раніше з'явилася дата 3 квітня 2017 як день можливого голосування за безвіз.

Секретаріат Європейського парламенту отримав вказівку прибрати з сайту дату голосування щодо безвізового режиму для України, щоби не створювати "некоректні негативні очікування".

У Європарламенті обіцяли прибрати дату до кінця дня.

Нагадаємо, що 15 грудня Європейський парламент підтримав запровадження механізму зупинення безвізового режиму між Євросоюзом і третіми країнами.

Також зазначимо, що Єврокомісія визнала, що Україна виконала всі умови для отримання безвізового режиму в грудні 2015 року. Восени 2016 року проект про надання права безвізових поїздок до Європи для громадян України пройшов узгодження в комітетах Європарламенту. У листопаді рішення затвердили в Раді ЄС.

Раніше профільний комітет Європейського парламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ схвалив механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму з третіми країнами. Саме прийняття цього питання є умовою для надання безвізового режиму Україні і Грузії. Після прийняття рішення профільним комітетом воно повинно бути проголосовано на пленарному засіданні Європарламенту і затверджені Радою Євросоюзу.

Відео Європарламент виніс рішення щодо призупинення безвізового режиму

Залиште свій коментар

Вибір редакції