Загроза вторгнення РФ: Кулеба назвав "червону лінію" України

Загроза вторгнення РФ: Кулеба назвав "червону лінію" України

Фото: УНІАН

Росія збільшує кількість військ на кордоні з Україною.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав "червону лінію" країни з огляду на стягування РФ своїх військових та техніки до українського кордону.

Про це голова українського МЗС сказав під час пресконференції міністрів закордонних справ України, Естонії, Латвії та Литви 15 квітня. 

"Червона лінія України - це державний кордон. Якщо РФ перетинає кордон, тоді вона має понести наслідки", - заявив Дмитро Кулеба. 

Він висловив сподівання, що дипломатичні заходи допоможуть запобігти цій ситуації. Адже усі дії не спрямовані на те, щоб демотивувати РФ до загострення ситуації.

Як повідомлялося, упродовж останніх тижнів суттєво збільшилася кількість російських військ біля східних кордонів України та в анексованому Криму. У Росії заявляють, що їхня армія пересувається на території країни тими маршрутами, якими вважає за потрібне. Мовляв, війська перебуватимуть біля українських кордонів доти, доки вирішить керівництво країни.

Крім того, РФ не втомлюється звинувачувати Київ у загостренні ситуації на Донбасі. Саме тому заявляють, що вживуть усі необхідні заходи, щоб запобігти "масовим жертвам серед цивільного населення в цьому регіоні".

Тим часом абсолютно всі члени НАТО висловили підтримку України на тлі збільшення загрози повномасштабного вторгення Росії. Знизити напруженість російського президента Володимира Путіна особисто переконував і глава Сполучених Штатів Джо Байден. 

Новини світу: генсек НАТО закликав Росію негайно зупинити ескалацію Донбасу

Новини світу: генсек НАТО закликав Росію негайно зупинити ескалацію Донбасу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Загострення на Донбасі: останні новини
Наступна публікація