Захід може переглянути санкції проти РФ через Сирію - Bloomberg

Європа має давню залежність від поставок російського газу.

Через кризу в Сирії та Лівії, міжнародне співтовариство може переглянути санкції щодо РФ.

Про це повідомляє "Українська правда", цитуючи Bloomberg.

Журналісти видання пишуть, що припиненням ізоляції Росії займаються Франція та Німеччина, у яких закінчується терпіння допомагати Україні досягти зобов'язань за мирною угодою.

У статті йдеться про те, що Європа має давню залежність від поставок російського газу і зараз вимушена справлятися з натовпами мігрантів з Сирії.

Глава програми Росії та Євразії при Chatham House Джеймс Ніксі зауважив, що пріоритетом Заходу є Сирія, пріоритетом Росії є Україна. За його словами, основна проблема Заходу це не Росія, а ісламський фундаменталізм.

Франція і Німеччина можуть провести переговори з Росією та Україною 8 лютого, щоб спробувати вийти з глухого кута по Україні, заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на прес-конференції в Москві у вівторок. "Все більше і більше наших партнерів приходять до розуміння, що це не може тривати довше, і що це шкодить їхнім інтересам", - сказав Лавров.

Про сподівання щодо можливості зняти санкції у найближчі кілька місяців у разі втілення Мінських домовленостей 22 січня у Давосі заявив і держсекретар США Джон Керрі.

Як повідомлялося раніше, у грудні 2015 ЄС на півроку подовжили санкції проти Росії, а США занесли в "чорні" списки більше ніж три десятки політиків і бізнесменів, що пов'язані з війною на Сході України, анексією Криму та Віктором Януковичем.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: