Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закон про реінтеграцію Донбасу: Порошенко приїхав до парламенту 

Глава держави прибув на засідання фракції БПП. 

Президент України Петро Порошенко приїхав у Верховну Раду після того, як в парламенті була оголошена перерва в роботі сесії, а із президентського законопроекту про реінтеграцію Донбасу було запропоновано вилучити частину щодо Мінських угод.

Про це інформує Громадське. 

«БПП зібралась на засідання фракції. Воно проходить у кінозалі Ради. Туди прибув президент України Петро Порошенко», —  пише видання. 

Перед цим, спікер Верховної Ради Андрій Парубій оголосив про досягнення домовленості про вилучення з президентського законопроекту про реінтеграцію тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей пунктів, що посилаються на Мінські угоди.

ВідеоПоки нардепи обговорюють план реінтеграції Донбасу, під стінами ВР зібрались протестувальники

Нагадаємо, напередодні президентський законопроект щодо реінтеграції Донбасу подано до парламенту. Повна назва документа - законопроект №7163 "Проект Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". Що пропонує Порошенко у законопроекті про реінтеграцію, читайте за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції