Заступник міністра економіки подав у відставку

Корж вирішив повернутися у бізнес.

Сьогодні, 20 січня, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Руслан Корж оголосив про свій намір подати у відставку. Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

Корж був заступником міністра Айвараса Абромавичуса майже рік – з лютого 2015. Він відповідав за промислову політику та управління державною власністю, а також за військово-промисловий комплекс.

"Як і більшість моїх колег, я прийшов у владу з бізнесу, розглядаючи цей крок як свою волонтерську допомогу країні. Сьогодні я готовий повернутися в реальний бізнес… Вважаю, що мій досвід та ідеї, напрацьовані за цей рік, можуть стати у пригоді в реформі управління державними підприємствами. Зокрема, я розглядаю можливість взяти участь у конкурсі на управління одним із державних промислових підприємств або продовжити роботу в наглядових радах наших найбільших держкомпаній," – цитує прес-служба слова Коржа.

Очільник МЕРТ, своєю чергою, подякував своєму заступнику за роботу.

"Я і наша команда вдячні Руслану за те, що він у свій час взявся за дуже складну ділянку роботи. Його досвід створення і впровадження стратегій змін був дуже корисним для нас, адже реформа державних підприємств була і залишається одним із наших пріоритетів. Професійні керівники такого рівня зараз дуже потрібні держкомпаніям," – сказав Абромавичус.

Як повідомлялося раніше, президент України Петро Порошенко заявляв, що очікує на вагомі кадрові зміни в уряді. Від коаліції він очікує спільної командної праці на благо України, неухильного виконання коаліційної угоди, "вагомих кадрових змін в Кабінеті міністрів, які, безумовно мають посилити його потенціал".

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: