Затуліна вимагають знову оголосити персоною нон-грата

Дата публікації
Перегляди
1469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Затуліна вимагають знову оголосити персоною нон-грата

Затуліна вже кілька разів не пускали в Україну за попередньої влади / Фото: УНІАН

УНП обурив антиукраїнський "шабаш" у Ялті під назвою "курси журналістської майстерності".

Українська народна партія вимагає в Служби Безпеки України відкрити кримінальну справу за фактом організації антиукраїнського псевдонаукового "шабашу" у Ялті під назвою "курси журналістської майстерності" від Інституту країн СНД, під час якого регулярно звучали заклики до порушення територіальної цілісності України та ліквідації української державності. З такою заявою виступив голова Кримської організації УНП Олег Фомушкін.

Так політик прокоментував проведення в Ялті курсів журналістської майстерності під егідою Інституту країн СНД, під час яких російський політичний оглядач Михайло Леонтьєв заявив, що ніякої української держави не може бути в принципі, а в історичній перспективі Україна має приєднатися до Росії.

"Сама поява в Україні Інституту країн СНД викликає подив, адже основна мета цієї організації – відродження у новій формі Радянського Союзу під патронатом Російської Федерації. А факт організації ним ялтинських "курсів журналістської майстерності" має стати останньою крапкою його діяльності в Україні", – переконаний голова Кримської УНП.

Фомушкін зауважив, що "СБУ повинна притягнути до кримінальної відповідальності голову українського філіалу Інституту країн СНД Володимира Корнілова (за статтею 110 Кримінального кодексу "посягання на територіальну цілісність України"), а його російські "колеги" Костянтин Затулін та Михайло Леонтьєв мають бути оголошені персонами нон-грата із забороною відвідувати територію України", йдеться у повідомлені прес-служби УНП.

Нагадаємо, Костянтину Затуліну вже кілька разів відмовляли у в'їзді на територію України та попереджали про неприпустимість антиукраїнських заяв.

У свою чергу, російський політик ніколи не припиняв критикувати українську владу. Зокрема у травні 2008 року, коли мер Москви Юрій Лужков став персоною нон-грата в Україні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація