Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський провів зустріч із президентом Ізраїлю: про що говорили

Україна солідарна з Ізраїлем у вшануванні пам’яті жертв Голокосту.

Президент Володимир Зеленський наголосив, що Ізраїль є одним із ключових торговельних партнерів України у регіоні Близького Сходу.

Про це він сказав під час зустрічі із президентом Ізраїлю Реувеном Рівліном, повідомляє офіційне інтернет-представництво президента України.

"Переконаний, що подальшому зростанню взаємного товарообігу сприятиме підписана у січні 2019 року Угода про вільну торгівлю між нашими країнами. Імплементація її положень може допомогти збільшити товарообіг у короткій перспективі до 2 мільярдів доларів", – сказав Володимир Зеленський.

Також президенти обговорили і питання вшанування пам’яті жертв Голокосту.

Зеленський зазначив, що Україна солідарна з Ізраїлем у вшануванні пам’яті жертв Голокосту і що в цій жахливій катастрофі в Україні було знищено понад мільйон євреїв і більш як чотири мільйони українців та представників інших національностей.

"Трагедія Бабиного Яру відома в усьому світі. У 2020 році в Україні планується почати розбудову Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр". Він має включати Український музей Голокосту та Меморіальний музей пам’яті жертв Бабиного Яру", – зауважив Володимир Зеленський.

Президент України висловив задоволення політичним діалогом між Україною та Ізраїлем.

Нагадаємо, 23 січня Володимир Зеленський не був присутнім на п'ятому Всесвітньому форумі Голокосту в "Яд Вашемі", який присвячений 75-й річниці визволення концтабору Аушвіц.

На сайті Офісу президента України пояснили, що Зеленський заявив, що українська делегація, яка прибула до Єрусалима для участі у форумі пам’яті Голокосту, вирішила віддати свої запрошення людям українського походження, які пережили цю страшну трагедію.

Ізраїльський меморіальний центр "Яд Вашем" назвав "дивним" такий жест Володимира Зеленського віддати запрошення.

Відео Володимир Зеленський приїхав до Ізраїлю, але на форум пам'яті Голокосту не пішов

Таке рішення президент пояснив бажанням української делегації поступитися місцями жертвам трагедії. Форум зорганізували з нагоди 75-ї річниці звільнення концтабору "Аушвіц-Біркенау". Заходу передував гучний скандал. Володимир Путін звинуватив польських лідерів в антисемітизмі під час Другої світової. Після цього президенти Польщі та Литви відмовилися їхати на форум, щоби не слухати промови Путіна.  

Володимир Зеленський приїхав до Ізраїлю, але на форум пам'яті Голокосту не пішов

Залиште свій коментар

Вибір редакції