"Аякс" здолав "Тоттенхем" у першій півфінальній битві Ліги чемпіонів

Нідерландський колектив зробив вагомий крок до фіналу.

Амстердамський "Аякс" у рамках 1/2 фіналу Ліги чемпіонів мінімально здолав на виїзді лондонський "Тоттенхем" з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі був забитий на 15 хвилині, коли юний півзахисник гостей Доні Ван Де Беек надіслав ігровий знаряд з меж штрафного точно в кут воріт. Відзначимо й вишукану розрізну передачу від Хакіма Зієша.

На 34 хвилині серйозної травми зазнав захисник "шпор" Ян Вертонген. Оборонець розбив ніс у зіткненні з партнером по команді Тобі Альдервейрельдом, коли обидва боролися за м'яч на другому поверсі з голкіпером гостей Андре Онана. Відігравши пару хвилин, Вертонген все ж не зумів продовжити поєдинок.

Тоттенхем - Аякс
Травма Вертонгена

Загалом, обидві команди мали чимало гольових моментів у цьому протистоянні, але підопічні Еріка Тен Хаага були дещо активніше біля чужих воріт. На 78 хвилині чудову можливість подвоїти перевагу своєї команди втратив вінгер Давід Нерес, який влучив у стійку воріт після чудової комбінації від партнерів по команді.

Попри це, "Аякс" все ж зумів здобути необхідний результат перед матчем-відповіддю, який відбудеться на їхньому полі 8 травня.