"Барселона" влаштувала погром "Севільї", Мессі та Суарес відзначилися шедеврами

Лео засмутив андалусців красивим штрафним ударом.

"Барселона" легко розібралася з "Севільєю" в матчі 8-го туру чемпіонату Іспанії - 4:0.

Ще в першому таймі команда Ернесто Вальверде забила тричі. Відкрив рахунок у поєдинку на "Камп Ноу" Луїс Суарес - уругваєць прекрасним ударом через себе ножицями замкнув подачу Нельсона Семеду.

Протягом трьох хвилин "синьо-гранатові" відправили ще два м’ячі в сітку воріт гостей - по черзі забивали Артуро Відаль та Усман Дембеле.

Барселона - Севілья

У другому таймі завершив розгром "Севільї" Ліонель Мессі, красиво виконавши штрафний удар. Для Лео гол став дебютним у нинішньому сезоні.

Закінчувала матч "Барселона" удев’ятьох - протягом пари хвилин з поля було вилучені Рональд Араухо та Усман Дембеле. Перший отримав червону картку за фол останньої надії, а другий - за суперечку з арбітром.

Завдяки перемозі "Барселона" набрала 16 очок і перемістилася на друге місце. Відставання від лідера, мадридського "Реала", становить 2 пункти. "Севілья" з 13 очками посідає шосту позицію.

У наступному турі "Барселона" зіграє на виїзді проти "Ейбара", а "Севілья" прийме "Леванте".