"Челсі" дотиснув "Суонсі" і збільшив відрив у чемпіонаті Англії

Лондонці мають вже 11 очок гандикапу.

Лідер англійської Прем'єр-ліги "Челсі" здобув перемогу над "Суонсі Сіті" у матчі 26-го туру.

Гра на "Стемфорд Брідж" завершилася з рахунком 3:1.

На 19-й хвилині Сеск Фабрегас вивів "синіх" уперед. Та в кінцівці першого тайму Фернандо Льоренте зрівняв рахунок.

У другій половині команда Антоніо Конте забила ще двічі зусиллями Педро Родрігеса та Дієго Кости.

Тож, "Челсі" набрав 63 очки і відірвався на 11 очок від найближчого переслідувача – "Манчестер Сіті". "Суонсі" йде на 15 місці.

Зазначимо, що у перерві легенда "Челсі" Френк Лемпард, який завершив кар'єру, попрощався з уболівальниками.

Френк Лемпард_2
Reuters

В інших матчах суботи "Вест Бромвіч Альбіон" переміг "Борнмут" (2:1), "Крістал Пелас" здолав "Мідлсбро" (1:0), "Евертон" обіграв "Сандерленд" (2:0), а "Бернлі" зіграв внічию з "Халл Сіті" (1:1).