Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Двоє чемпіонів світу мають намір зустрітися з Ломаченком

Дати цих поєдинків залишаються невідомі.

Двоє чемпіонів світу Майкі Гарсія та Лео Санта Крус хочуть провести бій з українцем Василем Ломаченком.

Чемпіон WBC у легкій вазі Майкі Гарсія висловив бажання об'єднати пояси. На його думку, у такому разі, є сенс провести поєдинок лише з Ломаченком.

"Єдине, що має для мене сенс зараз - це об'єднання поясів, а єдиним доступним чемпіоном був Істер. Тепер мені потрібно його перемогти.

Я отримав свій бій на 28 липня, але раніше також багато говорили про можливість бою з Василем Ломаченком. Якщо я поб'ю Істера, я б хотів продовжити об'єднувати пояси. В цьому плані сенс матиме тільки бій з Ломаченком", - цитує слова Гарсії Boxing Scene.

Зазначимо, що свій наступний бій американець проведе 28 липня проти Роберта Істера. Раніше про бій з Гарсією також говорив й сам Ломаченко.

Лео Санта Крус, який володіє поясом WBA Super, також не виключає варіант з проведенням бою проти Ломаченка. Щоправда однією з перешкод у можливості цього поєдинку є те, що Санта Крус на два дивізіони нижче, ніж Василь.

"Так можна провести цей бій. Я хочу об'єднати пояси, але якщо цього не станеться, адже зрозуміло, що складно організувати такий поєдинок, то я можу перейти в другу напівлегку вагу, а потім і в легку, тому що хочу стати чемпіоном світу в чотирьох дивізіонах. Сподіваюся, мені це вдасться", - зазначив Лео.

Що стосується Ломаченка, то він, швидше за все, повернеться у ринг в грудні 2018 року. Найвірогіднішим опонентом українця називають Раймундо Бельтрана.

Залиште свій коментар

Вибір редакції