Гол у ворота "Шахтаря" став історичним для Ліги чемпіонів

Вінісіус Жуніор / Фото: Associated Press

Його автор - Вінісіус Жуніор.

Другий гол мадридського "Реала" у ворота донецького "Шахтаря" у матчі 1-го туру Ліги чемпіонів став історичним у турнірі.

Його автор Вінісіус Жуніор вразив ворота "гірників" через 15 секунд після виходу на заміну. Це рекордний показник з моменту появи офіційної статистики від Opta в сезоні-2006/07.

У першому таймі "Шахтар" забив "Реалу" три м'ячі. У другій 45-хвилинці мадридці відквитали два голи. Вінісіус відзначився на 59-й хвилині. Він відібрав м'яч у Марлоса, на швидкості промчав у штрафний майданчик і пробив точно в нижній кут воріт.

"Шахтар" у підсумку переміг з рахунком 3:2 - у компенсований час суддя скасував гол Вальверде через офсайд після перевірки VAR.

• Другий тур - 27 жовтня: "Шахтар" - "Інтер" (19:55), "Боруссія" Менхенгладбах - "Реал" (22:00).
  • "Шахтарю" дозволили пустити глядачів на поєдинок з "Інтером".