Манчестер - синій. "Сіті" переміг "Юнайтед" у півфіналі Кубка Ліги

МЮ вперше за 23 роки пропустив три м'ячі у першому таймі на "Олд Траффорд".

"Манчестер Сіті" розібрався з "Манчестер Юнайтед" у першому півфінальному матчі Кубка англійської ліги. Поєдинок відбувся на "Олд Траффорд" і завершився з рахунком 3:1.

Сіті відвантажив супернику три мячу у першому таймі. Відзначилися Бернарду Сілва (17'), Ріяд Марез (33') та автоголом Андреас Перейра (38').

Зазначимо, що "Юнайтед" вперше за 23 роки пропуситив три м'ячі у першому таймі на "Олд Траффорд". У 1997 році подібне вдалося "Міддлсбро".

Єдиний гол "червоних дияволів" забив Маркус Рашфорд на 70-й хвилині.

Додамо, українець Олександр Зінченко не потрапив до заявки на гру. 4 січня він забив за "Сіті" у матчі Кубка Англії проти "Порт Вейл" (4:1).

Матч-відповідь відбудеться 29 січня на "Етіхад". В іншій зустрічі "Лестер Сіті" прийме "Астон Віллу" (8 січня та 28). Фінал Кубка Ліги запланований на 1 березня.