"Манчестер Юнайтед" розбив "Дербі" та став останнім чвертьфіналістом Кубка Англії

На них вже чекає "Норвіч Сіті".

"Манчестер Юнайтед" у рамках 1/8 фіналу Кубка Англії розгромив у гостях "Дербі Каунті" з рахунком 3:0.

Підопічні Оле-Гуннара Сульшера всі питання щодо переможця цієї дуелі вирішили за вісім хвилин, коли двічі відзначилися в сітці воріт суперника.

На 33 хвилині "манкуніанців" вивів уперед лівий захисник Люк Шоу, який першим зорієнтувався в штрафному та з лету поклав ігрове знаряддя точно в дальній кут.

Не встигли гравці господарів отямитися, як "червоні дияволи" на 41 хвилині подвоїли перевагу - Одіон Ігало, перебуваючи під пресингом двох суперників, усе ж зумів завдати удару точно за призначенням.

Вже в другій половині протистояння "Манчестер Юнайтед" довів справу до непристойного - Ігало на 70 хвилині точним ударом під поперечину оформив дубль та поставив, таким чином, крапку.