"Олександрія" здолала "Зорю" в матчі з незабитим пенальті

Команда Шарана наздогнала в таблиці "Динамо" та "Десну".

"Олександрія" в рамках 15-го туру української Прем’єр-ліги мінімально обіграла "Зорю" (1:0).

Єдиний гол у зустрічі підопічні Володимира Шарана провели у другому таймі. Після подачі зі штрафного на 59-й хвилині Валерій Лучкевич переправив м’яч на Євгена Банаду, а той відправив ігровий знаряд у сітку воріт луганчан.

Додамо, що прекрасний шанс відкрити рахунок "Олександрія" втратила в середині першого тайму - Михайличенко рукою заблокував удар Ковальця і рефері вказав на 11-метрову позначку. Проте, Дмитро Гречишкін не зумів переграти з пенальті голкіпера гостей Микиту Шевченка.

Після поразки в очному протистоянні "Зоря" залишилася на другому місці чемпіонату, але підпустила до себе олександрійців на відстань одного пункту.

Своєю чергою, команда Шарана не лише впритул наблизилися до луганчан, а і наздогнала "Динамо" та "Десну" в турнірній таблиці. Щоправда, кияни та чернігівці свої поєдинки звітного туру проведуть завтра - підопічні Олексія Мийхайличенка приймуть "Маріуполь", а команда Олександра Рябоконя зіграє на виїзді з "Колосом".

Нагадаємо, наступного тижня "Олександрія" проведе матч 5-го туру групового етапу Ліги Європи проти німецького "Вольфсбурга".