Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шевченко: Зідан прийшов без досвіду і виграв Лігу чемпіонів

Головний тренер національної збірної вважає "Реал" командою ідеальних виконавців.

Керманич збірної України Андрій Шевченко розповів про суть тренерської кар'єри на прикладі Зінедіна Зідана. Зазначивши, що у когось виходить на початку кар'єри, а когось – у кінці.

"Тренера не можна оцінювати лише за одиничним випадком. Якщо взяти Зідана. Він прийшов у цю команду, його взяли з дубля, без досвіду. Тренер прийшов і виграв Лігу чемпіонів.

З такими футболістами і я б виграв Лігу чемпіонів? Не в цьому річ. Ми віддамо належне його людським якостям, він прийшов в команду, яка була на шляху розладу. Він прийшов як молодий тренер, зумів поєднати колектив, зумів вибудувати структуру гри, розкрив кожного футболіста.

шева
FootballHub

Він подарував Реалу не тільки світових зірок, він подарував Реалу нових молодих футболістів. Я вважаю його команда – це команда ідеальних виконавців. Але, коли він прийшов, ця команда не грала так, як грала вже за Зідана", – розповів Шевченко в рубриці What's Up від FootballHub.

Нагадаємо, що Шевченко також прийшов у збірну України без досвіду роботи головним тренером. Його команда не змогла вийти на ЧС-2018.

Залиште свій коментар

Вибір редакції