Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суркіс хоче, щоб Шовковський залишився в "Динамо"

Президент "біло-синіх" вважає, що досвід екс-голкіпера знадобиться столичному клубу.

Президент "Динамо" Ігор Суркіс подякував голкіперу Олександру Шовковському за його кар'єру в київському клубі.

Зробив це керівник "Динамо" у відкритому зверненні на офіційному сайті команди.

"Дорогий наш СаШо!

Твоє рішення про завершення активної кар'єри не стало раптовим, але воно все одно сприймається як несподіванка. Настільки нерозривно пов'язані з київським "Динамо" твоє прізвище, твоя біографія, твоя майстерність і твої досягнення.

"Вічний Шовковський" – у цьому словосполученні твої злети та падіння, блискучі сейви, намисто рекордів, покликання капітана й лідера, вболівальницька любов і шана. Справжній вожак колективу, причому не лише на зеленому полі, ти впевнено та рішуче вів партнерів до нових звершень, демонструючи приклади працелюбства, цілеспрямованості та послідовності.

Від імені усієї динамівської спільноти я щиро дякую тобі за відданість клубу, за патріотизм у найширшому розумінні цього поняття, за спортивне лицарство та любов – до футболу, до своєї команди, свого міста й своєї країни.

Дуже сподіваюся на те, що твоє майбутнє буде пов'язане з футболом та з київським "Динамо". Клубу, без сумніву, знадобляться досвід, професійні та людські якості людини, яка вірою і правдою служила йому понад два десятиліття, примножуючи динамівську славу, традиції та популярність", - йдеться у зверненні Суркіса.

Нагадаємо, що Шовковський оголосив про завершення кар'єри 12 грудня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції