Телеканал "1+1" відновлює спортивні новини

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Телеканал "1+1" відновлює спортивні новини

Олександра Лобода та Валерія Ковалінська будуть розповідати про актуальні спортивні новини та досягнення українських зірок спорту в ефірі телеканалу "1+1".

Від 31 травня телеканал "1+1" відновлює спортивні новини і вже від понеділка до п’ятниці на глядачів флагманського телеканалу групи 1+1 media чекатиме огляд актуальних подій спорту в Україні та світі. Ведучими програми, яка матиме назву "Про спорт", стануть Олександра Лобода та кореспондентка ТСН Валерія Ковалінська. Проєкт транслюватиметься у вечірньому слоті, одразу після основного випуску ТСН.

Валерія Ковалінська
Олександра Лобода

"Практично кожен випуск новин на "1+1" не минає без підбірки спортивних подій. Тож ми вирішили створити окремий проєкт, який об’єднає всю актуальну інформацію зі сфери спорту, проєкт, яким глядачі зможуть насолоджуватися щодня – "Про спорт". Бажаю команді Степана Щербачова успіхів, а ведучим проєкту – наснаги та перемог", – прокоментував Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1+1 media.

Керівник управління спортивних проєктів "1+1" Степан Щербачов розповідає, що програма виходитиме в ефір у форматі дайджесту новин, де будуть розбирати актуальні спортивні події . Головний акцент при цьому автори робитимуть саме на спортивних досягненнях України на світовій арені та нових перемогах і рекордах українських спортсменів.

"Ми будемо розповідати про перемоги українців у спорті, адже хочемо, щоб наші глядачі пишалися своїми співвітчизниками, які демонструють неймовірні результати у сфері спорту та вражають весь світ. Є дуже багато українських спортсменів, яких цінують і поважають у світі, але мало знають в Україні. Ми хочемо, щоб країна знала своїх героїв", – підкреслив Степан Щербачов.

Дивіться проєкт "Про спорт" від понеділка до п’ятниці після випуску ТСН о 19:30 на "1+1".

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація