Україна програла американцям битву за життя на чемпіонаті світу-2014

5583

Наші дивляться, як Роуз набирає два очки / Фото: fiba.com

Команда Майка Фрателло посіла 5-е місце у групі С.

Збірна України завершила виступи на чемпіонаті світу-2014 з баскетболу, що проходить в Іспанії.

Здобувши красиві перемоги над Домініканою і Туреччиною, наша команда програла там, де розраховувала на перемогу. В іграх з Фінляндією та Новою Зеландією.

У п'ятому турі українці зустрічалися зі збірною США. Враховуючи невтішний результат у грі Нова Зеландія - Фінляндія (фіни ледве не врятували гру, але програли 65:67), нам потрібна була лише перемога.

І в першій чверті українці подарували надію, вигравши 19:14. Граючи надійно в обороні, наші стабільно влучали 2-очкові.

Однак у другій чверті Штати буквально втоптали нас в паркет "Сіті-Арени", вигравши 30:13.

Третю чверть наші провели найрезультативніше, але американці й тут набрали більше очок - 25:22.

А у заключній 10-хвилинці наші знову багато помилялися, як наслідок 17:26.

Рахунок матчу 71:95. Американці так мало ще не набирали на цьому турнірі. Але й 95-ти очок вистачило для впевненої перемоги над Україною.

У нас найбільше очок набрали Кравцов (15), Джетер (13) та Зайцев (11). У США шість гравців набрали 10+. Це Харден (17), Каррі (14), Дейвіс (12), Казінс (11), Ірвінг (11) та Фарід (10).

США з п'ятьма перемогами виходить у плей-офф чемпіонату світу, а Україна посідає 5-ту сходинку в групі.

У двох команд будуть такі ж показники як і в України (Туреччина і Нова Зеландія або Домінікана і Нова Зеландія). Але за особистими зустрічами серед трьох команд Україна в обох варіантах буде третьою.

Фатальною виявилася не поразка від США, а провальна четверта чверть матчу з новозеландцями. Ось там ми програли путівку у 1/8 фіналу.