Україна - Словаччина - 0:1. Онлайн-коментар

36к

21:45 Україна - Словаччина / Фото: prosport.tsn.ua

Онлайн-коментар матчу першого туру відбірного турніру на Євро-2016 між збірними України і Словаччини.

16. Сілвестр

90+6'   фінальний свисток!!! Наша збірна починає відбір з поразки
90+3'   після подачі Громова нашому воротарю П'ятову вдалося заштовхати м'яча у сітку, але Томсон взяття воріт не зафіксував. Чому? Без поняття
88'   а кутовий - виносом м'яча подалі від словацьких воріт
88'   штрафний закінчується лише кутовим
88'   вболівальники виконанням Гімну України женуть збірну на фінальний штурм
86'    Ракицький подав не найкращим чином
86'    Ο Філіп Кісс - за фол проти Едмара в центрі поля
84'   час іде, а моментів біля воріт гостей нема. Та й фінальний штурм дуже слабенький
82'    Ο Едмар - за фол у центрі поля
81'   друга заміна у нас: ГУСЄВ - ГРОМОВ
80'   наші футболісти б'ються головою об міцний мур оборони збірної Словаччини
73'   після розіграшу конрера Безус пробив здалеку вище воріт
73'   пас Ярмоленка - на Зозулю. Але рикошет від захисника і м'яч котиться поруч зі стійкою
72'    Ο Роман Безус - щоб не дати супернику втекти у контратаку
68'   втекли словаки у контратаку, яку неточним ударов завершив Мак
67'   друга заміна у словаків: СТОХ на місце ВАЙССА
66'   наша заміна: КОВАЛЬЧУК - БЕЗУС
65'   супермомент у Едмара. Подача з правого флангу, а наш бразилець з кількох метрів коліном б'є вище воріт
63'   заміна у словаків: КІСС замість НЕМЕЦА
63'    Ο Адам Немец - довго йшов на лаву запасних
58'   мав би бути кутовий біля воріт гостей, але сліпий Крейг "П'ю" Томсон цього не бачить
57'   закрутили українці карусель біля воріт Козачіка. Атака закінчилася неточним ударом Степаненка здалеку
53'   наші гравці ледь не привезли собі проблеми
52'   ще один тандерболт Ярмоленка - до кутового прапорця
51'   дальній удар Ярмоленка - по горобцях
50'   аааааааааааааааа!! Гусєв подав, Едмар головою пробив у стійку, а Шевчук добивав - у руки воротарю
50'   рукою підіграв собі словацький захисник біля власного штрафного
46'   атака правим флангом. Едмар справа прострілив, а Гусєв п'ятою пробив повз ворота
22:51   свисток Топсона. Почався другий тайм
22:50   повернулися і словаки
22:48   наші вже на полі
22:36   інші результати групи С: Іспанія - Македонія - 3:1, Люксембург - Білорусь - 1:0
45+2'   перерва. Відпочинемо 15 хвилин
45+1'   супермомент не реалізував Зозуля. Подача зліва. Воротар м'яч не дістав, а Роман не зміг забити у порожні ворота, пробивши... в руки голкіперу
44'   гостро біля воріт Козачіка. Степаненко з кількох метрів бив головою, але м'яч в руках голкіпера
42'   наші розіграли кутовий - для статистики
37'    Ο Ян Дюріца - за розмови з арбітром
37'    Ο Ярослав Ракицький - змушений був фолити, щоб не було контртатаки
35'   і знову Ракицький пробив у стінку
35'    Ο Юрай Куцка - збив Едмара по центру. До воріт 22 метри
34'   фолить Ковальчук перед штрафним, а Вайсс б'є неточно
33'   стадіон потужно зарядив українську народну "Путін - х*йло"
30'    наша група: Іспанія перемагає Македонію з рахунком 2:1. Люксембург та Білорусь рахунок не відкрили
29'   а у словаків знову Мак на вістрі. Цього разу пробив повз ворота
28'   вболівальники скандують "Нам потрібна перемога!!!"
27'    Ο Тарас Степаненко - наш опорник грає у м'яч, але суддя дає штрафний за зрив атаки і показує Тарасу жовту картку
26'    Ярмоленко намагався закрутити м'яча справа у дальній кут, але трохи не влучив
24'   атака наших закінчилася неточним ударом Шевчука з 25-ти метрів
23'   зі штрафного зліва подав Мак, а Дюріца головою з кількох метрів пробив вище
22'   контра словаків нічим не завершилася
21'   зі штрафного Ракицький пробив у руку захиснику, але сліпий шотландський арбітр і тут не фіксує чисте порушення правил
20'    Дьомбер збив Гусєва перед штрафним. Це шанс
19'   наша відповідь. Але удар Ярмоленка не точний
17'   і пропустили((( Мак отримав м'яч перед штрафним і легко розібрався з П'ятовим, катнувши м'яча у правий кут. Мака на удар вивів Гамшик
16'   відверто збивав захисник Шевчука перед штрафним майданчиком, але Томсон, який стояв поруч, показав "грати"
15'   тепер лунає "Україна, Україна!!!"
14'   фанати співають "Червону руту"
13'   дуже в'язкий футбол запропонували нам словаки. Наші футболісти в основному грузнуть в обороні західного сусіда
7'   наші гравці більше тримають м'яч, намагаючись розхитати оборону суперника на флангах
2'   на трибунах чимало вільних місць. Заповненість - приблизно на 85 відсотків
1'    Ракицький не зміг пробити стінку. М'яч відскочив до Шевчука. Слава дуже гостро прострілив, але добити не змогли
1'   перша атака наших і гострий штрафний
21:07   наша збірна теж вийшла на розминку у повному складі
21:06   невелика група футболістів на наші воротарі розминаються на полі. На словацькій стороні розминалися лише воротарі, але до них вже приєдналися всі футболісти
21:04   на трибунах поки що порожньо
21:03   до вашої уваги стартові склади на гру. Тимощука в основі міняє Ковальчук, а на фланзі Коноплянки діятиме Гусєв
18:11   відповідно до букмекерських котирувань Україна є беззаперечним фаворитом матчу. Але фахівці вважають, що гра буде дуже важкою
14:41   у фінальній репетиції наша команда перемогла Молдову з рахунком 1:0
14:41   20 листопада 2002 року команди зіграли внічию у Братиславі (1:1); 28 квітня 2004 року з таким же рахунком розійшлися у Києві. А 10 лютого 2009 року наші футболісти перемогли словаків в рамках міжнародного турніру на Кіпрі (3:2)
14:41   раніше шляхи України та Словаччини перетиналися тричі. Усі проведені між нами зустрічі носили товариський характер
14:41   гра відбудеться 8 вересня на НСК "Олімпійський". Початок зустрічі - 21:45
14:41   збірна України розпочинає турнірний шлях у відбірному турнірі на Євро-2016 і нашим першим суперником є збірна Словаччини
14:41   вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua