Україна здобула перше золото на "Іграх нескорених"

Нинішні змагання триватимуть до 30 вересня.

Першу золоту медаль на рахунок збірної України на ІІІ Іграх нескорених (Invictus Games) в Торонто записав 29-річний офіцер Міністерства оборони Олег Зімніков з Києва.

У легкоатлетичних змаганнях Зімніков у ніч проти вівторка показав 1-й результат у перегонах на 1500 метрів (4 хв 33 с), повідомляє Укрінформ.

Олег Зимников, золота медаль!!!! Біг 1500 метрів.

Опубліковано Vadim Troyan 25 вересня 2017 р.

Друге місце відійшло представнику Франції Олів'є Бутьє, який відстав він українця більш, ніж на секунду. Третім прибіг новозеландець Ден Кроуфорд.

Для України, яка вперше бере участь у Іграх нескорених, це перша в історії золота медаль.

Рахунок нагородам збірної України вчора відкрив Сергій Торчинський, який посів третє місце у секторі метання ядра.

Нинішні змагання триватимуть до 30 вересня.

"Ігри нескорених" – це міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані британським принцом Гаррі у 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці й ветерани бойових дій з інвалідністю, набутою під час виконання службових обов'язків, - повідомляє "Радіо Свобода".

ВідеоУкраїнські бійці вперше візьмуть участь в "Іграх нескорених"

Україна в 2017 році вперше отримала право взяти участь в "Іграх нескорених" як учасник багатьох військових навчань, миротворчих операцій під егідою ООН, а також як країна, військовослужбовці якої мають бойовий досвід при виконанні завдань в рамках воєнної операції на Донбасі.

15 українських спортсменів змагатимуться у таких видах спорту: атлетика, пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука, веслування на тренажерах і велоспорт на шосе.

ВідеоПринц Гаррі прилетів до Сіднею, щоб анонсувати Ігри Нескорених-2018

ВідеоПершу медаль для України на "Іграх нескорених" здобув поліцейський із Волині

Залиште свій коментар

Вибір редакції