Українці вибороли 3 медалі у шостий день Всесвітніх ігор

Український подіум у пауерліфтінгу / Фото: powerlifting-ipf.com

Чемпіонами Ігор стали Лариса Соловйова у пауерліфтінгу та Віктор Кифоренко в стрибках на батуті.

В ніч на 31 липня ІХ Всесвітні спортивні ігри добігли екватора. У шостий день змагань розігрувалося 20 комплектів медалей і наші спортсмени вибороли три нагороди - дві золотих та одну срібну.

У пауерліфтінгу наші співвітчизниці вибороли золоту і срібну медалі у середній ваговій категорії. Чемпіонкою стала Лариса Соловйова, а друге місце посіла Тетяна Ахмамєтьєва.

Чемпіоном у стрибках на батуті (тамблінг) став Віктор Кифоренко.

Таким чином, після шести днів у скарбничці України 21 нагорода - 6 золотих, 9 срібних та 6 бронзових.

МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК. На перше місце вирвалася Росія. Далі розмістилися Німеччина, Італія, Франція, США та Україна.

6 UKR Україна 6 9 6 21

ФІНАЛИ ДНЯ. В ніч на 1 серпня розігруватиметься 17 комплектів медалей у 5-ти видах спорту: боулінг, акробатика, пауерліфтінг, катання на роликах та стрибки на батуті.

Відразу дві медалі вдалося вибороти українській збірній на Всесвітніх іграх у Колумбії