Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Усик не збирається битися з Гассієвим у Росії

Промоутер боксера також підтвердив цю позицію.

Голова промоутерської компанії K2 Promotion Ukraine Олександр Красюк прокоментував можливе проведення фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) між українцем Олександром Усиком і росіянином Муратом Гассієвим у Росії.

Так, Красюк дав зрозуміти, що українська сторона на території суперника боксувати не буде.

"Мені складно коментувати спроби і можливості будь-яких учасників ринку. Однозначно можу стверджувати лише те, що ні Олександр Усик як боксер, ні K2 Promotion як його промоутер, своєї згоди на поєдинок в Росії не давали. Тому перекупити поєдинок, можливо, вони і можуть, але от змусити Усика боксувати там, звичайно ж, ні", - сказав Красюк в інтерв'ю Sport.ua.

Боксер підтвердив, що не збирається битися з Гассієвим у Росії. Також Усик прокоментував травму ліктя, яку отримав у тренувальному таборі, через що бій відкладений на невизначений термін.

"Швидше за все, я буду готовий битися наприкінці червня або на початку липня. І бій точно не відбудеться в Росії. Звичайно, він може відбутися в Росії, але тоді у фіналі не буде Усика", - заявив Олександр в інтерв’ю Boxingscene.

Нагадаємо, спершу повідомлялося, що бій Усик - Гассієв відбудеться в Саудівській Аравії. Попередньою датою називали 11 травня.  Пізніше бій перенесли на літо. За право приймати фінал WBSS бореться Федерація боксу Росії.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції