Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні офіційно визнали фризбі видом спорту

Україна стала 15-ю країною в світі, що визнала спорт з літаючим диском.

В Україні на державному рівні визнано новий вид спорту: спорт з літаючим диском, більш відомий у народі як фризбі.

Відповідний наказ підписаний Міністром молоді та спорту України від 23 грудня 2016 року.

Новий для нашої країни спорт має кілька дисциплін: алтимат, диск-гольф, гатс, ДДЦ та ін.

Найбільш популярною і поширеною з них на сьогодні є алтимат: видовищний і атлетичний командний вид спорту, який нагадує щось середнє між американським футболом і баскетболом. В Україні в нього почали грати ще в 1995 році, а зараз налічується 15 клубів, які знаходяться в найбільших обласних центрах країни.

"Визнання спорту з літаючим диском на державному рівні - новий етап у розвитку нашої спільноти. Ми йшли до цього не один рік. Нашому спорту не вистачало дитячих і юнацьких спортивних секцій, які виховували б атлетів з юних років і допомагали йому поширюватися Україною. Колосальні зусилля активістів розбивалися на опорі скептиків, противників всього нового і незнайомого. Нарешті, це стане можливим, оскільки тепер ми не просто "дивні любителі покидати фрісбі", а Федерація, визнана у світовому співтоваристві, а зараз - і в рідній країні", - зазначив глава Української Федерації Літаючих Дисків Дмитро Бабич.

На сьогодні спорт з літаючим диском представлений у 87 країнах світу. Він входить у Всесвітні ігри і визнаний Міжнародним олімпійським комітетом.

У 2017 році відбудеться чемпіонат світу з пляжного алтимату, на якому Україна буде представлена збірними у двох дивізіонах: Open і Mix.

Залиште свій коментар

Вибір редакції