"Ворскла" здобула другу поспіль перемогу над дебютантом УПЛ

Команда Юрія Максимова очолила турнірну таблицю.

Полтавська "Ворскла" у поєдинку 2-го туру української Прем’єр-ліги впевнено обіграла новачка елітного дивізіону "Інгулець". Матч у Полтаві закінчився з рахунком 2:0.

Підопічні Юрія Максимова вийшли вперед на 36-й хвилині завдяки голу Руслана Степанюка, а на 67-й хвилині Ібрагім Кане закріпив перевагу полтавців, реалізувавши пенальті.

Останні 20 хвилин "Інгулець" догравав удесятьох. Олександр Козак отримав другу жовту картку за симуляцію, залишивши свою команду в чисельній меншості.

Ворскла Полтава
ФК Ворскла

Таким чином, полтавці виграли другий поспіль матч на старті чемпіонату, в першому турі вони розтрощили іншого новачка УПЛ "Рух" (5:2). Команда Максимова з 6 балами піднялася на вершину турнірної таблиці.

Своєю чергою, "Інгулець" залишився з одним очком в активі, заробленим у дебютному матчі в еліті проти "Дніпра-1" (1:1).

У третьому турі "Ворскла" поїде в гості до "Олександрії", а команда із смт. Петрове прийматиме "Десну". Поєдинки відбудуться 19 вересня.